Dzień Kobiet z Nordic Walking

Dnia 7 marca br. w Świbnie Panowie z #ESJATeam w ramach Nessi Time przygotowali dla wszystkich Pań z okazji ich Święta atrakcyjną trasę na dystansie 16 km. Pomimo zapowiadających opadów, mieliśmy naprawdę dobrą pogodę. Po rozgrzewce i kilku słowach nt. miejsca naszego spotkania cała grupa ruszyła na wspólny rajd po leśnych ścieżkach w kierunku Sobieszewa. Oczywiście oprócz marszu była cała masa atrakcji. Zwiedzieliśmy siedliska bobrów, dowiedzieliśmy się bardzo ciekawych rzeczy od naszego Szlakowego Radka, były wspólne pogaduchy, korekta techniki i tematy dot. nowości na rynku Nordic Walking.
W przerwie była szansa zdobyć jedną z nagród przygotowanych przez Organizatorów. Nie zawsze jest okazja porzucać sobie komórką do celu z odległości 5 m. 
Na naszych Rajdach i treningach zawsze każdy dostanie swoją dawkę endorfin, zdrowia, wiedzy i sportowych umiejętności. 
Drogie Panie, z okazji tego wyjątkowego Dnia życzymy Wam duuużo radości i niekończącego się szczęścia ! Codziennie pamiętajcie o tym, że jesteście najważniejsze i nawet w najbardziej napiętym grafiku, starajcie się znaleźć czas dla siebie ! 🌷🌷🌷 Dziękujemy, że byliście z nami ❤