Jak co roku już od 6 lat coraz większa grupa pasjonatów mierzy się z wyzwaniem i pokonuje dystans maratonu 42,195+ km z uśmiechem na ustach. Ten dzień był wyjątkowy, pogoda zastała zamówiona przez SZAMANA z ESJA TEAM Marcina, a trasa była przygotowana idealnie. Podczas wyprawy było trochę plaży, trochę lasu i mnóstwo pozytywnej energii. Nasza przygoda została pokolorowana słońcem wiatrem, morską bryzą, szumem morza i pięknymi widokami, którymi można było się zachwycać na każdym kilometrze. Na starcie przywitani zostaliśmy przez przedstawiciela miasta Hel Panią Żannę Sępińską, która dodała MOCY naszym uczestnikom.

Początek imprezy był bardzo dynamiczny, a to za sprawą energetycznej rozgrzewki przygotowanej przez fantastyczną Mariolę Pasikowską, która dodała energii w nasze ciała. Maszerowaliśmy od wschodu do zachodu słońca ciesząc się każdym kilometrem, każdym uśmiechem, każdą wspólnie spędzoną chwilą. Tego dnia uczestnicy wyzwania mogli zmierzyć się z samym sobą, z własnymi słabościami ale przede wszystkim mogli być w towarzystwie mega zakręconych ludzi, którzy przejechali nawet 700 km, aby przejść ten dystans. Cały sztab ESJA TEAM czuwał na bezpieczeństwem uczestników, a wiele momentów zostało złapanych w kadr aparatu Aleksandry oraz drona, którego pilotował Rafał. Wiele osób (ok. 43%) było pierwszy raz na HMPNW i wiele z nich po raz pierwszy w życiu pokonało ten dystans. Radość na mecie była ogromna. Takie chwile jednoczą ludzi i pokazują, że jakiekolwiek ograniczenia są tylko w naszych głowach.

Dziękujemy, że byliście z nami. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy na kolejną edycję, która odbędzie się w lutym 2023 roku.

Dziękujemy wszystkim naszym PARTNEROM, dzięki którym udało się przygotować tę imprezę na najwyższym poziomie.

Zapraszamy na nasz fanpage na FACEBOOK, gdzie znajduje się pełna GALERIA ZDJĘĆ