Europejskie Stowarzyszenie Jesteśmy Aktywni jako pierwsze w Polsce uruchamia w kwietniu 2021 roku SZKOLENIA MODUŁOWE dla każdego pasjonata ruchem, aktywności fizycznej i nordic walking.

Szkolenia modułowe w MASTER NORDIC WALKING ACADEMY to skompensowana dawka wiedzy na temat metodyki treningu, doboru ćwiczeń oraz możliwości treningowych, które można wykorzystać podczas zajęć nordic walking.
Szkolenie przeznaczone jest dla nauczycieli, instruktorów, którzy chcą usystematyzować swoją wiedzę i umiejętności w zakresie prowadzenia zajęć z różnymi grupami celowymi oraz dla specjalistów chcących doskonalić swój warsztat pracy, jak również dla pasjonatów rozpoczynających swoją przygodę z nordic walking, Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej.

Uczestnicząc w szkoleniach MASTER NORDIC WALKING ACADEMY zyskujesz:

– zdobycie nowych umiejętności praktycznych
– poszerzysz wiedzę teoretyczną
– wymienisz doświadczenia z ludźmi
– masz możliwość nawiązania współpracy
– podnosisz kwalifikacje, co daje możliwość podejmowania się coraz większych wyzwań.

Szkoleniowcy:

dr Joanna Piotrowska +48 605 590 458

Mariola Pasikowska +48 668 122 274

mgr Michał Zarębski

mgr Marta Pawłowska

mgr Katarzyna Selwant

Organizator zastrzega sobie zakończenie przyjmowania zgłoszeń w momencie osiągnięcia limitu uczestników.

 

Wpłaty należy dokonywać na nr konta:
Europejskie Stowarzyszenie Jesteśmy Aktywni
MBank 90 1140 2004 0000 3102 7837 5890
w tytule wpisując: imię i nazwisko uczestnika, miejsce, moduł, e-mail

Nasi WYKŁADOWCY:

JOANNA PIOTROWSKA
Doktor nauk o kulturze fizycznej. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Nauczyciel dyplomowany , trener II klasy w piłce siatkowej, trener Nordic Walking PFNW/INWA i Bungy Pump IOAI.
W latach 2009-2012 Członek Zarządu INWA (International Nordic Walking Federation). Koordynator Komitetu Naukowego. Autorka szkoleń, programów nordic walking oraz artykułów naukowych i branżowych z zakresu aktywności i sprawności fizycznej dzieci i młodzieży oraz osób starszych.

MARIOLA PASIKOWSKA

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku wychowanie fizyczne i fizjoterapia.
Trener personalny,instruktor fitness, zumba, nordic walking, lekkoatletyki o wieloletnim doświadczeniu i bogatej wiedzy. Uczestniczka wielu szkoleń, warsztatów i konwencji fitness. Prelegentka wykładów zdrowego stylu życia. Sport dla Marioli to nie tylko pasja, to styl życia.
Aktywność fizyczna towarzyszy jej od najmłodszych lat, a miłość do sportu spowodowała, że to właśnie z nim postanowiła związać swoje życie zawodowe. Na co dzień nauczycielka wychowania fizycznego , właścicielka klubu fitness Positive Energy w Myszkowie,żona, mama dwójki aktywnych dzieciaków, w weekendy zawodniczka nordic walking.
Niespożyta energia, radość czerpana z pokonywania własnych barier oraz chęć ciągłego doskonalenia spowodowały,że sport stał się jej największą pasją.
Mariola na swoim koncie ma zdobycie Pucharu Europy, podwójne Mistrzostwo Europy NW na dystansie półmaratonu Mistrzostwo Polski na dystansie maratonu, wicemistrzostwo Polski w Górskim Maratonie NW, oraz wicemistrzostwo Europy i Polski na dystansie 10 km .
Mariola jest propagatorką aktywności ruchowej, organizuje maratony taneczne, sportowe, wykłady dietetyczne, motywacyjne .
Do swojego rozwoju podchodzi holistycznie, uprawiając szeroki zakres dyscyplin. Twierdzi, że wszechstronność w jednostce treningowej może doprowadzić do wysokich wyników w sporcie. Zaraża optymizmem i motywuje do pracy nad sobą i swoimi słabościami. Przekonuje, że dbanie o swoją sylwetkę, zdrowie i dobre samopoczucie może być przyjemnym sposobem na spędzenie czasu. Nie wykorzystuje w swoich treningach maszyn, bazuje na treningu w pełni funkcjonalnym . Do swoich zajęć wplata elementy korekcji słabych ogniw takich jak zaburzenia mobilności czy stabilności.
Poza treningami uwielbia biegi z przeszkodami, wędrówki po górach ,dobrą książkę i muzykę. Wyznaję zasadę, że „niemożliwe nie istnieje”.

MICHAŁ ZARĘBSKI
Przedsiębiorczy fizjoterapeuta, pasjonat aktywności ruchowej. Absolwent Fizjoterapii AWF we Wrocławiu, uczestnik licznych kursów i konferencji z zakresu fizjoterapii i przedsiębiorczości. Założyciel częstochowskiego Centrum Fizjoterapii i Sportu JEST LEPIEJ oraz Fundacji JEST LEPIEJ.
Aktywny sportowiec, maratończyk, miłośnik nordic-walking i biegania. Mistrz Polski Instruktorów Nordic-Walking oraz Mistrz Polski wśród zawodników, zdobywca Pucharu Polski.
Organizator i dyrektor Częstochowskiego Biegu Niepodległości i Otwartych Mistrzostw Częstochowy Nordic-Walking. Prywatnie człowiek o niezłomnej wierze w ludzi, szczęśliwy ojciec trójki dzieci.

MARTA PAWŁOWSKA

Coach zdrowia rodziny, akredytowana w Izbie Coachingu, specjalistka ds. zdrowego żywienia, zajmująca się głównie psychofizycznymi zaburzeniami odżywiania oraz zachowaniami kompulsywnymi.

Trenerka i prelegentka konferencji dla kobiet, autorka i realizatorka jedynych w Polsce warsztatów dot. jedzenia emocjonalnego „Ja i jedzenie: karmię ciało czy zatykam duszę?”.

Pasjonatka edukacji i komunikacji społecznej z dwudziestoletnim doświadczeniem w Polsce i zagranicą, od 14 sierpnia 2019 pełni funkcję Zastępcy Dyrektora Biura Profilaktyki Zdrowotnej w Centrali Narodowego Funduszu Zdrowia. Propagatora zdrowego stylu życia i prostego jedzenia, wielbicielka nordic walking i wszystkiego, co hiszpańskie

KATARZYNA SELWANT

Psycholog olimpijski, wykładowca akademicki studiów podyplomowych z psychologii sportu Akademii Wychowania Fizycznego, szkoleniowiec, mówca motywacyjny i komentator wydarzeń sportowych.  Autorka książek o treningu mentalnym i prawidłowej motywacji do uprawiania sportu. SIŁOWNIA UMYSŁU oraz ZEJDŹ Z KANAPY, znalazły grono wiernych czytelników, zarówno wśród profesjonalnych zawodników, jak i osób zaczynających amatorską przygodę ze sportem. Jedyna kobieta, nominowany psycholog, na XXX Igrzyskach Olimpijskich Londyn 2012. W męskim świecie sportu jest znanym ekspertem i cenioną kobietą z klasą. Obecnie przygotowuje zawodników do kolejnych Igrzysk Olimpijskich.

Współpracuje z zawodnikami kadr narodowych, sportów indywidualnych i zespołowych, od młodzików do seniorów. Prowadzi prywatną praktykę od 2003 roku. Jej misja to: Czynić sportowców Wybitnymi. Prowadzi autorskie programy szkoleniowe dla psychologów i trenerów, które pokazują praktyczną stronę treningu mentalnego. Wprowadza na Polski rynek nowe podejście do rozwoju potencjału człowieka. Podąża za zasadą, iż:  “Siła mentalna jest kluczem do mistrzostwa, zarówno w sporcie, jak i w biznesie.” Pomaga uznanym sportowcom, artystom i managerom realizować marzenia i dążyć do celu.

Otrzymała nagrodę AMBASADORKA KLASY za wybitne osiągnięcia w budowaniu marki, przyznawaną przez Lady Business Club oraz Akademię Marki z Klasą. A jej firma została uhonorowana tytułem MARKA Z KLASĄ.

Od ponad 15 lat uprawia curling – zimową dyscyplinę olimpijską i wraz z drużyną Cocktail zdobyła TRZY razy MISTRZOSTWO Polski. Sport nauczył ją, że każdy z nas jest stworzony do rzeczy wielkich, budowania nowego i pomagania innym.