Moduł III – szkolenie

Co to jest TRENING MENTALNY? To tak jak z treningiem na siłowni. Zawodnicy ćwiczą tam mięśnie, a efekty widzą np. w przyroście masy mięśniowej. Podczas treningu mentalnego ćwiczymy głowę, a efektem jest wzmocniona psychika zawodnika. To taka SIŁOWNIA dla UMYSŁU.
Mózg człowieka posiada niesamowity potencjał, który potrafi wyzwolić dodatkową energię i odkryć nowe zdolności. Tu właśnie jest pole działania treningu mentalnego. Psychologia sportu to także szeroko rozumiana tematyka osiągnięć i sukcesu. Zarówno w sporcie, jak i w biznesie praca opiera się na wyniku. Każdy z nas chce osiągnąć mistrzostwo, czy to w życiu prywatnym, w sporcie, czy w życiu zawodowym.
By przybliżyć Cię do sukcesu i realizacji marzenia sportowego poruszymy m.in takie obszary: motywacja, pewność siebie, radzenie sobie ze stresem i prawidłowe wyznaczenie celów.

Dowiesz się o ważnych elementach treningu mentalnego i pracy nad sobą, jako sportowcem. Poznasz praktyczne ćwiczenia i dostaniesz mnóstwo motywacyjnych zadań do wykonania. Wiele będzie zależało tylko od Ciebie. A jeśli tylko się zaangażujesz, będziesz trenował jak prawdziwy mistrz.

szczegółowe informacje -> TUTAJ