Informacja dot. szkoleń

W związku z obowiązującym w Polsce stanem epidemicznym oraz dbając o Wasze zdrowie jesteśmy zmuszeni odwołać szkolenia zaplanowane w kwietniu i maju (24.04.2020 MODUŁ III WARSZAWA, 09.05.2020 MODUŁ III MYSZKÓW oraz 16.05.2020 MODUŁ II WARSZAWA).
🔶 Osoby, które wniosły opłatę za szkolenie mogą wnioskować o jej zwrot za pomocą maila: esja.team@gmail.com do dnia 30 kwietnia 2020 roku.
🔶 Niewycofana opłata za szkolenie, zostanie automatycznie przeniesiona na wybrany przez Was moduł w nowym harmonogramie szkoleń.
🔶 Jak tylko nastąpi poprawa sytuacji w naszym kraju i zostaną zniesione obowiązujące zakazy to niezwłocznie poinformujemy Was o wznowieniu naszej działalności szkoleniowej.
🔶 Wszelkie informacje dotyczące kolejnych edycji naszych szkoleń będą przekazywane na bieżąco w zależności od sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się Covid-19 w naszym Kraju. Prosimy o śledzenie informacji na naszym funpage MNWA, na którym będziemy umieszczać informacje o terminach, na które przeniesione zostaną nasze szkolenia.
Dziękujemy za wyrozumiałość.