ULTRA STILO 2

Ultra Stilo 2 – złam stówkę na majówkę na stale wpisało się do kalendarza ESJA TEAM. To wyjątkowa impreza pod każdym względem. 24 godziny od wschodu do zachodu słońca i księżyca kiedy można mierzyć się z samym sobą, z własnymi marzeniami i słabościami. Każdy może podjąć wyzwanie i ruszyć przed siebie, aby łamać kolejne kilometrowe bariery w głowie i nogach. Dla jednych może to być 21 km, a dla innych 100+ Czasami trzeba iść w stronę słońca, aby odkryć swoje możliwości.
To był cudowny czas z fantastycznymi ludźmi, którzy kręcili nordicowe kilometry.
Ultra Stilo 2 – Mistrzostwa Polski w 24h marszu Nordic Walking to impreza zorganizowana na bardzo wysokim poziomie. Trasa była bardzo piękna, ale zarazem mega wymagająca. Punkty odżywiania bardzo dobrze zaopatrzone. Trasa była idealnie oznakowana, a sędziowie zwracali uwagę nie tylko na technikę ale również na zdrowie zawodników. Medyczne patrole cały czas były w pełnej gotowości i dzięki temu każdy uczestnik czuł się bezpiecznie.
Punkt pomiaru czasu działał idealnie, a lokalizatory zawodnicze dawały pełen obraz rywalizacji, ale też bezpieczeństwa zawodników.
Brawo i gratulacja dla organizatorów za dopieszczenie każdego elementu tej imprezy. Nawet pogoda była uszyta na miarę.
ESJA TEAM wykręciła 975 km i zajęcia 3 miejsca w klasyfikacji zespołowej. Każdy dał tyle kilometrów ile mógł zrobić tego dnia.
Za rok też będziemy, aby spotkać się i uczestniczyć w trzeciej edycji tego wydarzenia. Teraz regeneracja i ładowanie akumulatorów na Mistrzostwa Świata.
Wielkie brawa dla organizatorów Polipack oraz The North Event – organizacja imprez.
Dziękujemy za dziś i czekamy na jutro.