Europejskie Stowarzyszenie Jesteśmy Aktywni jest organizatorem niebanalnych eventów z cyklu MISSION POSSIBLE,  profesjonalnych szkoleń modułowych MASTER NORDIC ACADEMY, dedykowanych Nordic Walking, oraz organizatorem obozów sportowych MASTER CAMP.

Naszym celem jest promocja aktywności fizycznej prorodzinnej oraz zdrowego stylu życia dzięki Nordic Walking, jak również promocja wyjątkowo pięknych, polskich rejonów turystycznych i szeroko rozumianej turystyki aktywnej.

Zależy nam, aby polskie społeczeństwo było aktywne, zdrowe i świadome tego, że aktywność fizyczna niesie ze sobą same korzyści dla naszego organizmu.

Beata Zarach – Prezes Europejskiego Stowarzyszenia Jesteśmy Aktywni.

Z nordic walking związana od 9 lat. Trener MNWA oraz Instruktor PFNW.  Od 5 lat prowadzi zajęcia z rożnymi grupami wiekowymi.

Organizatorka eventów z cyklu MISSION POSSIBLE i imprez Nordic Waking.

Prywatnie fotograf, grafik i  webmaster. Sporty wodne to jej druga pasja. Od 5 lat trenuje karate w AKT SOPOT

Joanna Piotrowska – Wiceprezes Europejskiego Stowarzyszenia Jesteśmy Aktywni.

Doktor nauk o kulturze fizycznej. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Nauczyciel dyplomowany, trener II klasy w piłce siatkowej, trener Nordic Walking PFNW/INWA i Bungy Pump IOAI. Instruktor i członek zarządu w UTW-AWF WARSZAWA jak również koordynator  projektów finansowanych przez MPiPS i MSiT.
W latach 2009-2012 Członek Zarządu INWA (International Nordic Walking Federation). Autorka szkoleń, programów nordic walking oraz artykułów naukowych i branżowych z zakresu aktywności i sprawności fizycznej dzieci i młodzieży oraz osób starszych.

Ewa Raciborska – kapitan drużyny sportowej ESJA TEAM

Nauczyciel dyplomowany, trener PZLA II klasy w lekkiej atletyce, instruktor fitness i rekreacji ruchowej, instruktor piłki siatkowej i Nordic Walking PFNW. Obecnie trener osób niepełnosprawnych KSN Start Warszawa, trener przygotowania motorycznego.

Aktualna Mistrzyni Europy i Mistrzyni Polski Nordic Walking na dystansie półmaratonu.

Prywatnie uwielbia góry o każdej porze roku- latem i jesienią wędrówki, a zimą białe szaleństwo na nartach zjazdowych i biegówki.

Odpoczywa układając puzzle i grając planszówki.

W Warszawie prowadzi grupy rekreacyjne Nordic Walking.

Monika Faron – z-ca kapitana drużyny sportowej ESJA TEAM.

Instruktor i sędzia Nordic Walking Poland, sędzia OCR Polska, trener ogólnopolskiej akcji ChodzęBoLubię.

Swoją pasję związaną z Nordic Walking rozpoczęła w 2012 roku i od tego czasu aktywnie uczestniczy w wydarzeniach i inicjatywach związanych z tą aktywnością.

W swojej karierze zawodniczej może poszczycić się tytułami i pucharami zdobytymi na licznych zawodach NW rangi regionalnej i ogólnopolskiej.

Prywatnie artysta plastyk, pasjonatka malarstwa Street Art, ekstremalnych wypraw i miłośniczka literatury podróżniczej.

dr Monika Wiech – członek Komisji Rewizyjnej ESJA

Doktor nauk o kulturze fizycznej, nauczyciel akademicki AWFiS, Prezes UTW AWFiS, Członek ESPAR 50+ w Warszawie, Członek Pomorskiej Rady do spraw Polityki Senioralnej 2017-2021, trener nordic walking PFNW/INWA, instruktor aqua fitness, instruktor pływania, instruktor piłki siatkowej, instruktor rekreacji ruchowej – kinezygerontoprofilaktyka.

Współrealizatorka i koordynatorka projektów, współautorka artykułów naukowych z obszaru treningu zdrowotnego osób starszych.